Влада

Американська компанія запропонувала владі Житомира розкладати сміття на молекули

2 September 2016, 09:21

Першого вересня Житомир відвідали представники найсучаснішого сміттєпереробного заводу Valuebridge Energy Group (США), який працює за технологію утилізації сміття без відкритого спалювання.

Про це пише сайт Житомирської мерії.

«Житомирський міський голова Сергій Сухомлин провів зустріч з президентом компанії Вільямом Брайном, де було досягнуто попередні домовленості про співпрацю. Спосіб переробки сміття, який пропонує американська компанія, є одним з найперспективніших напрямків з точки зору екологічної безпеки. Йдеться про перспективу впровадження на території Житомира технології під назвою «Waste to energie +». Сміття переробляться під високими температурами та дією плазми. Під час переробки відбувається розклад відходів на молекулярному рівні. Технологія дає можливість економічно вигідно та безпечно переробляти відходи без їх попередньої підготовки», – йдеться у повідомленні.

Така переробка дозволяє отримувати вторинні продукти: синтез-газу, електроенергію та дизельне пальне.

«Така технологія переробки побутових відходів, яку пропонують американські фахівці, дозволяє переробляти не лише нове сміття, а й те, яке вже давно захоронене на нашому полігоні. Нас дуже зацікавила екологічна сторона пропозиції. Новітня технологія дозволить безпечно переробляти відходи не забруднюючи навколишнє середовище», - сказав Сергій Сухомлин.

У міській раді обіцяють продовжити переговори з американською компанію, щоб досягнути конкретного результату для утилізації побутових відходів.

Компанія Valuebridge Energy Group вже успішно працює у 20 країнах світу.

Як повідомляв Житомир.info, заступник міського голови Олександр Фещенко у програмі «Мої податки» розповів, скільки сміття на рік виробляє один житомирянин і скільки коштує захоронити ці відходи.

Фото з сайту Житомирської міськради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі