Влада

У Житомир приїдуть фахівці Мінекономіки, щоб провести семінар-навчання для користувачів системи ProZorro

5 September 2016, 14:50

У Житомирі за участю фахівців Міністерства економічного розвитку і торгівлі проведуть семінар-навчання для користувачів системи ProZorro.

Про це повідомляє департамент економічного розвитку Житомирської міської ради.

«З метою удосконалення навичок у проведенні закупівель через електронну систему ProZorro заплановано проведення  06.09.2016 року об 11.00 у приміщенні конгрес-центру КВНЗ «Житомирського інституту медсестринства»  Житомирської  обласної  ради за адресою: м. Житомир, вул. В. Бердичівська46/15, семінар-навчання за участю фахівців Міністерства економічного розвитку і торгівлі України , директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації  та регіонального представника електронної системи ProZorro», - йдеться у повідомленні.

Взяти участь у семінарі запрошують представників, відповідальних за здійснення електронних закупівель, а також постачальників товарів робіт і послуг підприємств та організацій.

Як повідомляв Житомир.info, мер Житомира 12 січня цього року підписав розпорядження, яким зобов’язав виконавчі органи міської ради з 1 лютого долучитися до реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель через систему ProZorro. Проводити державні закупівлі повномасштабно через електронну систему Prozorro у Житомирській міській раді обіцяли з 1 серпня 2016 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі