Суспільство

Житомирська область отримала вакцини від туберкульозу, гепатиту та сказу

14 вересня 2016, 16:13

14 вересня у Житомирі пройшла прес-конференція щодо ситуації з постачанням вакцин для проведення дітям профілактичних щеплень.

Про це пише сайт Житомирської ОДА.

«За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, 25 серпня в Україну було доставлено 2,5 млн доз вакцин від туберкульозу (БЖЦ). Це партія вакцин, придбаних Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) на запит Міністерства охорони здоров'я у рамках комплексної угоди з міжнародних закупівель», – йдеться у повідомленні.

Також розпочалися поставки в область вакцин, які закуплені за кошти Державного бюджету України на 2015 рік.

«Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров'я України про розподіл імунобіологічних препаратів Житомирська область, станом на 14 вересня, отримала 16 тис. 350 доз комбінованої вакцини «Пентаксим», 21 тис. 580 доз вакцини для профілактики гепатиту В «Еувакс В», 8 тис. 750 доз для профілактики гемофільної інфекції, 37 тис. доз вакцини АДП-М, 34 тис. 150 доз вакцин АДП, 27 тис. 240 доз вакцини БЦЖ. Крім цього було отримано 3 тис. 960 доз вакцин проти сказу», – сказав Сергій Березовський.

«Коли вакцина надходить в Україну, вона має пройти певні процедури, перед тим, як потрапити в область. Як тільки вакцина надходить до регіону, вона відправляється на базу спецмедпостачання і тільки потім, відповідно до потреб районів, управління охорони здоров'я облдержадміністрації робить відповідний наказ про розподіл. На сьогодні проведено розподіл медичних імунобіологічних препаратів. На даний час вакцина є в наявності в лікувально-профілактичних закладах області. Також заступник головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Оксана Лук'яненко зазначила, що в область надійшла вакцина для дорослих від правця та дифтерії для забезпечення колективного імунітету. Вона додала, якщо батькам відмовляють у вакцинації дітей, необхідно про це повідомити за номером – (0412) 34-44-14», – зазначається на сайті ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирську область вже надійшло 27 тисяч доз вакцини БЦЖ. Житомирська область отримає вакцини проти сказу.

Фото з сайту Житомирської ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі