Місто

Влада Житомира розриває угоди з перевізниками на 4 маршрутах

15 September 2016, 16:38

Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради в односторонньому порядку розриває угоди з двома перевізниками на маршрути 2 і 26, 3 і 50.

Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

«Працівники управління постійно проводять як планові, так і позапланові перевірки маршруток. Найчастіше порушуються графіки руху, санітарні або технічні норми. Автобуси по маршруту №50 взагалі не їздять. На сьогодні на маршрути 2 та 26 складено 17 актів про порушення, на маршрути 3 та 50 - 6 актів, тож ми маємо всі підстави розірвати угоди», - коментує начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Вікторія Климчук-Побережник.

«Даний крок є крайнім, але вимушеним заходом. Я неодноразово наголошував, що перевізники зобов’язані виконувати договірні умови і надавати максимально якісний сервіс житомирянам. Сподіваюсь, що всі перевізники у місті серйозніше будуть ставитись до своїх обов’язків», - переконаний заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Окрім того, в планах міської влади певні зміни у маршрутній мережі міського транспорту. Управління приймає пропозиції від перевізників, які готові добросовісно працювати, на заключення тимчасових угод до моменту проведення конкурсу на визначення постійного перевізника на даному маршруті.

Як повідомляв Житомир.info, 29 серпня біля приміщення обласної філармонії у Житомирі презентували маршрутні автобуси перевізника, який брав участь у конкурсі на маршрут №58.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі