Влада

Керівники області та міста перевірили, як іде реконструкція дитячого садочку №58 у Житомирі

20 вересня 2016, 09:09

19 вересня т.в.о. голови облдержадміністрації Ігор Гундич разом із першим заступником міського голови Олексієм Ясюнецьким оглянув, як іде реконструкція дошкільного навчального закладу № 58 по вулиці Крошенській, 12б.

Про це повідомляє сайт Житомирської ОДА.

«Розпочався капітальний ремонт будівлі садочку ще у минулому році. Об’єкт фінансується з Державного фонду регіонального розвитку та співфінансується з місцевого бюджету. Ігор Гундич не задоволений темпами проведення робіт, оскільки підрядники не вкладаються у графіки», – йдеться в повідомленні.

 «Сьогодні я вимагаю від підрядника пришвидшити темпи, збільшити кількість працівників, аби встигнути закінчити той обсяг робіт, кошти на який передбачені у 2016 році. Протягом 2 тижнів мені будуть доповідати про хід реконструкції. Після цього ми зробимо висновки, чи вкладеться підрядник у графіки. Якщо ні – знімемо фінансування та перенаправимо кошти на інші об’єкти», – наголосив Ігор Гундич.

За весь час робіт з реконструкції підрядником опоряджено територію закладу, встановлено огорожу, заповнено віконні та дверні прорізи, зроблено покрівлю та фасади будівлі. Наразі проводиться облаштування внутрішніх інженерних мереж та внутрішнє оздоблення.

Довідково: Загальна вартість проекту у цінах 2016 року становить 30,2 млн грн.

У 2015 році на реконструкцію ДНЗ було витрачено 16,4 млн грн (14,8 млн грн з ДФРР, 1,6 млн грн з місцевого бюджету).

У поточному році на реконструкцію планується спрямувати 9,0 млн грн (7,5 млн грн з ДФРР, 1,5 млн грн з місцевого бюджету).

Станом на 19.09.2016 використано 2,0 млн грн. Реалізація проекту дозволить зберегти будівлю та забезпечити місцями 320 дітей, працевлаштувати 85 працівників освіти.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2015 року в садочку №58 почали встановлювати вікна та ремонтувати дах.

Фото з сайту ЖОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі