Влада

Прем’єр-міністр Гройсман хоче максимально жорстке покарання за грабежі, угони, зґвалтування

20 вересня 2016, 12:32

Уряд запровадить низку кроків, спрямованих на боротьбу із криміналітетом. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у понеділок увечері – повідомив 20 вересня департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Голова Уряду зауважив, що так званий «закон Савченко» спростив відповідальність злочинців і дав можливість десяткам тисяч злочинців вийти на волю.

«Ви подивіться: зґвалтування, вбивства, пограбування. В більшості своїй ці люди звільнені по так званому «закону Савченко», - зазначив Гройсман.

У зв'язку з цим Уряд найближчим часом представить пропозиції, щоб скасувати «закон Савченко» або його змінити.

«Друга позиція: за грабежі, угони, зґвалтування будемо вимагати від українського Парламенту – а коаліція це підтримує – максимально жорсткого покарання», - заявив Володимир Гройсман.

Крім того, прийнято рішення про направлення 330 млн грн на підвищення заробітних плат співробітниками карного розшуку.

«Ми зробимо так, що карний розшук – це буде підрозділ, який буде ефективно боротися з бандитизмом», - наголосив Голова Уряду.

Голосування щодо цього закону, який буде внесений Урядом, відбудеться у четвер (22 вересня), зазначив Володимир Гройсман.

«Маємо не забувати про боротьбу з бандитизмом. Криміналітет має отримати зараз по зубам», - підкреслив він.

Він також підкреслив небезпечність існування низки пом'якшень щодо кримінальних злочинів у зв'язку із вторгненням Росії на Донбасі через доступ до зброї та розквіт криміналітету.

«Ми як держава маємо дати відсіч цій навалі злодіїв», - підкреслив Прем’єр-міністр.

При цьому він зауважив, що боротьба із злочинністю - спільне завдання Уряду та Парламенту.

«Я знаю, що Парламент це підтримає, і ми це будемо впроваджувати. Якщо у цьому місяці проголосують [закон], з жовтня місяця буде оголошена серйозна, безкомпромісна боротьба з злочинцями», - заявив Володимир Гройсман.

Як повідомляв Житомир.info, 13 вересня під час зустрічі з представниками бізнесу прем’єр-міністр пообіцяв, що Уряд не буде терпіти тиск контролюючих органів на бізнес в Україні та притягатиме до відповідальності винних у зловживаннях посадових осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі