Влада

Влада Житомирської області закликала обмежити проведення розважальних заходів у річницю трагедії в Бабиному Яру

27 вересня 2016, 13:39

У зв’язку зі скорботною датою – відзначення 75-хї роковини трагедії у Бабиному Яру під Києвом – влада Житомирської області закликає установи та організації обмежити проведення розважальних заходів.

Про це 27 вересні поінформувала прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

«29 вересня Україна відзначає 75-ті роковини трагедії у Бабиному Яру. Основні заходи пройдуть в м. Києві ввечері у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр». У зв’язку зі скорботною датою закликаємо установи та організації області обмежити проведення розважальних заходів», - йдеться у повідомленні ЖОДА.

Довідка ЖОДА:

Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистами євреїв та ромів, військовополонених, в’язнів Сирецького концтабору, а також підпільників, членів Організації українських націоналістів, заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, зондеркоманда 4а айзнатцгрупи С під керівництвом штандартенфюрера СС Пауля Блобеля за участі 45-го і 303-го батальйонів німецької поліції розстріляли там майже 34 тисячі євреїв.

Масові розстріли у Бабиному Яру та розташованому поруч із ним Сирецькому концтаборі проводилися аж до звільнення Києва від окупації. У 1941—1943 роках тут розстріляно 621 члена ОУН, серед них відому поетесу Олену Телігу. Усього протягом двох років у Бабиному Яру було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких склали євреї. Перед відступом нацисти примусили в’язнів Сирецького табору викопувати та спалювати трупи», - інформує прес-служба ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, з 18 по 20 лютого 2016 року влада Житомира рекомендувала обмежити концертно-розважальні заходи у зв’язку з річницею трагічних подій на Майдані. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі