Влада

У Житомирській мерії повторно оголосили конкурс і шукають перевізників для двох маршрутів

3 October 2016, 16:37

 Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради повторно шукає перевізників для здійснення тимчасового перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування: №2, №26.

Оголошення про конкурс розмішене на сайті Житомирської мерії.

«Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 із змінами та доповненнями (далі-Порядок).

Організатором конкурсу встановлюються додаткові умови для учасників конкурсу, а саме: надати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; до підписання договору встановити на кожний транспортний засіб, що працює на маршруті GPS обладнання (навігації) та надати доступ для забезпечення постійної (цілодобової), безперебійної передачі даних про стан руху транспортних засобів «Диспетчерському пункту», який має відповідне програмне забезпечення для прийняття та обробки даних; забезпечити виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче передбаченого Галузевою угодою; забезпечити перебування водіїв, що здійснюють перевезення пасажирів на маршруті у формі одягу відповідно до встановлених Організатором», – йдеться в оголошенні.

об’єкта конкурсу
Номер маршруту, найменування кінцевих зупинок
Кількість та
№ графіків
Режим руху, періодичність перевезень
Інтервал руху,
хв.
Кількість автобусів
Вимоги до автобусів
Клас
Категорія
Кількість місць для сидіння
1.
№ 2 «с. Лісове – Полісся»
 
№ 26 «Богунія - М’ясокомбінат»
10 (№ 1-10)
Звичайний режим, щоденно
8-12
10
А, В
М2, М3
від 18
12 (№ 1-12)
Маршрутне таксі, щоденно
8-10
10
А, В
М2, М3
від 18

Для участі автомобільний перевізник подає на об'єкт окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку та наступні документи:

- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

- копії ліцензійних карток на автобуси, які пропонуються до використання на автобусному маршруті та які були придбані до 22.09.2015р. (дата набрання чинності Наказу Міністерства Інфраструктури України від 13.08.2015р. № № 310 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства Інфраструктури України»);

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

- анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 5);

- копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останні повні два квартали.

З метою перевірки достовірності інформації, до 13.10.2016 представити на розгляд управління транспорту і зв’язку міської ради достатню кількість транспортних засобів та наявність матеріально-технічної бази.

Документи для участі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються претенденту. Документи на участь приймаються щоденно (крім вихідних) з 9 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. До «13» жовтня 2016 р. включно,за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379.

Роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі можна отримати щоденно з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв. за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379.тел. 48-12-08, 47-07-09.

Як повідомляв Житомир.info, управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради оголосило конкурс та шукає перевізника для трьох маршрутів: №11, №2, №26.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі