Влада

Т. в. о. житомирського губернатора хоче вивести хабарників на чисту воду

7 October 2016, 16:47

На засіданні круглого столу з питань випалювання деревного вугілля в області, яке відбулося у Житомирі 7 жовтня, підприємці підняли питання про те, що неодноразово зіштовхуються з корупцією.

Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

«Т. в. о. голови облдержадміністрації Ігор Гундич закликав присутніх не просто говорити про явище корупції, а називати конкретні факти й імена. Адже, тільки викривши корупціонерів, можна подолати корупцію», - інформує прес-служба.

«Давайте говорити конкретно, хто вимагає хабарі, хто дає. Якщо у когось із вас хтось вимагає хабар і ви боїтеся звертатися до правоохоронних органів – повідомляйте мені особисто. Я гарантую, що ми цю людину виведемо на чисту воду. І це буде прикладом для інших. Тільки так ми зможемо подолати корупцію», – цитує Гундича прес-служба.

«Т. в. о. голови облдержадміністрації підкреслив: якщо підприємець працює легально, має сертифіковане обладнання, сплачує податки, пройшов громадські слухання, то влада тільки «за» розвиток його бізнесу. Якщо суб’єкт господарювання не оформив свою діяльність, але у нього витримані усі вимоги, врахована думка громадськості, то з легалізацією його підприємницької діяльності проблем не виникатиме», – пише прес-служба ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, під час свого першого виступу в якості губернатора 23 липня 2014 року губернатор Житомирської області Сергій Машковский назвав своїми головними завданнями подолання корупції і прозорі призначення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі