Влада

Департамент містобудування приймає пропозиції та зауваження до Архітектурно-художньої концепції вигляду Житомира

17 October 2016, 11:38

Департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  розроблено проект регуляторного акту – рішення виконавчого комітету «Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира».

Про це повідомляє сайт міськради.

«Даним проектом регуляторного акту передбачається затвердження: Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира; Порядку розміщення інформаційних засобів в місті Житомирі; Порядку погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира. Метою регуляторного акта є впорядкування зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира. Порядок розміщення інформаційних засобів в місті Житомирі регулює правовідносини між органом місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання у процесі розміщення інформаційних засобів, а також визначає процедуру та вимоги до їх розміщення, порядок демонтажу. Порядок  погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира регулює правовідносини між органом  місцевого самоврядування та громадянами, суб'єктами господарювання, установами і організаціями, що виникають у процесі опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира, визначає процедуру та вимоги до їх опорядження», - йдеться в оголошенні на сайті.

Проект регуляторного акта, відповідний аналіз регуляторного впливу та звіт про базове відстеження його результативності розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua ) в розділі «Регуляторна діяльність міської ради».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту приймаються до 15 листопада 2016 року на адресу департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради: 10014, м. Житомир, вул. Покровська, 6, телефон 418-493; 472-786, (controlyma@ukr.net).

Як повідомляв Житомир.info, 12 жовтня на сайті міської ради опублікований проект рішення виконкому про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі