Місто

У Житомирі визначилися з найкращим проектом для створення арт-центру «Жовтень»

2 November 2016, 11:01

1 листопада в прес-центрі міської ради відбулося засідання журі щодо підбиття підсумків 2 туру конкурсу на найкращу концепцію трансформації кінотеатру «Жовтень» в Арт-центр міста Житомир.

Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

«Відкритий конкурс було оголошено 7 липня 2016 року і з 10 по 21 жовтня проводилося голосування за найбільш привабливі на думку житомирян проекти. Найбільшу підтримку містян отримало чотири проекти, які і було винесено на розгляд журі. Ними стали роботи №040 (творчий дизайн-колектив «EDS»), яка набрала 175 голосів, №030 (автори Крижановський, Арутонян, Поляков, Малишенко) – 93, №010 (автори ТОвмасян, Марченко, Локшина) – 68 та №020 (автор Микитенко) – 58 голосів відповідно», - йдеться у повідомленні.

«Ідея конкурсу полягала в тому, щоб перетворити застарілу будівлю кінотеатру «Жовтень» в громадський багатофункціональний центр сучасного формату. Щоб цей об’єкт став центром культурного дозвілля житомирян, талановитих митців кіно і театрального мистецтва, художнього слова і громадських ініціатив, де можна було б проводити виставки і приймати гостей з інших міст України та світу», - прокоментував Матвій Хренов, заступник міського голови і голова журі.

Найбільшу кількість балів за оцінкою журі набрала робота №030, друге місце посіла концепція під №040. Третє місце журі вирішило розділити порівну між роботами №010 та №020.

«Всіма учасниками конкурсу була проведена колосальна робота, куди було вкладено багато сил, праці та натхнення. Проекти виконані на високому рівні, з урахуванням конкурсних вимог. На основі концепції переможця створять проектне рішення трансформації кінотеатру в арт-центр. Всі автори молоді люди і я їм хочу подякувати за якісне виконання ескізів», - зазначила головний архітектор Євгенія Черкасова.

Як повідомляв Житомир.info, на початку березня для розробки концепції арт-центру в житомирському кінотеатрі «Жовтень» створили ініціативну групу. Для розробки ескізного проекту у міській раді вирішили оголосили конкурс. У відповідному розпорядженні міського голови №574 від 7 липня 2016 року, йдеться про те, що конкурс проводиться у два тури. Так, протягом І туру визначення кращих проектних пропозицій відбуватиметься шляхом онлайн-голосування на сторінці https://www.facebook.com/artcentre.zt. До другого етапу конкурсу пройдуть автори десяти кращих конкурсних проектів, які перемогли у І турі. Житомиряни можуть обрати кращу концепцію трансформації непрацюючого кінотеатру «Жовтень» на арт-центр, проголосувавши за один із запропонованих екскізних проектів у соцмережі.

№30

№20

№40

№10

Фото з сайту Житомирської міської ради

 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі