Події

На складах Міноборони майже в центрі Житомира незаконно випалювали деревне вугілля

2 November 2016, 14:31

1 листопада ухвалою слідчого судді Богунського районного суду м. Житомира накладений арешт на понад 30 тонн вугілля, яке незаконно випалювали майже в центрі  Житомира.

Про це Житомир.info 2 листопада повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Житомирською місцевою прокуратурою спільно із слідчими Житомирського відділу поліції та працівниками Управління захисту економіки в області, у ході досудового розслідування, проведено обшук на території продовольчих складів Міністерства оборони України у м. Житомирі та викрито незаконну господарську діяльність з випалювання деревного вугілля.  Під час обшуку, проведеного на підставі ухвали слідчого судді, у рамках розслідування кримінального провадження за фактом забруднення атмосферного повітря унаслідок випалювання вугілля без відповідних дозволів, що створює небезпеку для здоров’я людей та довкілля, за ч. 1 ст. 241 КК України, вилучено 2 саморобні металеві ємкості для випалювання деревини та 2138 мішків (понад 30 тонн) готової продукції. 1 листопада, за клопотанням процесуального керівника, ухвалою слідчого судді Богунського районного суду м. Житомира на усе вилучене майно накладено арешт», - інформує прокуратура.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться місцевим відділом поліції, Житомирська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Як повідомляв Житомир.info, 8 серпня 2016 року через невдоволення діяльністю підприємства з вироблення деревного вугілля люди перекрили дорогу Житомир-Бердичів. У вересні 2016 року в Житомирі утворено спільну робочу групу ОДА і облради, яка займається питанням легалізації випалювання вугілля.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі