Влада

У Житомирській мерії радились, як зробити нові таблички з графіками руху доступними для людей з інвалідністю

10 листопада 2016, 11:07

У Житомирській міській раді обговорили доступність нових інформаційних знаків, які встановлять на зупинках міста, для людей з обмеженими можливостями.

Про це 10 листопада повідомила прес-служба міськради. 

«Дане питання було розглянуто на засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира. Представники громадських організацій, які опікуються питаннями людей з обмеженими можливостями, внесли свої пропозиції та корективи стосовно нових інформаційних знаків. Ними було запропоновано забезпечити читабельність розміщеної інформації для людей з вадами зору, а саме - використання оптимального шрифту та дотримання відповідного контрасту кольорів. Також було запропоновано розмістити інформаційні знаки на достатній відстані від землі, для того щоб забезпечити доступність інформації для маломобільних груп населення», - повідомляє мерія.

Усього в Житомирі планують встановити сім нових інформаційних знаків, на яких буде розміщено графіки рухів комунального громадського транспорту.

«Дані пропозиції були прийняті до уваги розробниками та будуть внесені в остаточний проект», - інформує прес-служба.

Як повідомляв Житомир.info, на 7 зупинках громадського транспорту в Житомирі встановлять таблиці з графіками руху. Влада Житомира хотіла розвісити на зупинках розклади руху міського транспорту, але на це не було грошей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі