Влада

Міськрада за півмільйона гривень купить у ФОПа пам’ятник Ольжичу, виготовлений житомирським скульптором

10 травня 2017, 16:11

 У ФОПа з Івано-Франківщини Степана Федорина куплять пам’ятник Олегу Ольжичу, щоб встановити його в житомирському сквері.

Результати переговорної процедури 4 травня 2017 року опублікували на сайті електронних закупівель ProZorro.

Замовник – департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, предмет закупівлі – «придбання пам'ятника Олегу Ольжичу». Вартість товару – 500 тисяч гривень, продавець – фізична особа-підприємець Федорин Степан Васильович із села Рівня Івано-Франківської області.

В обґрунтуванні переговорної процедури (закупівлі в одного учасника) зазначається, що автором пам'ятника є житомирський скульптор Василь Фещенко, який запропонував кращу скульптурну пропозицію пам'ятника Олегу Ольжичу в місті Житомирі та уклав із ФОП Федорином Степаном Васильовичем авторський договір про передачу виключних майнових прав на твір образотворчого мистецтва - скульптурну пропозицію пам'ятника Олегу Ольжичу в місті Житомирі.

Також на сайті ProZorro опублікована заява скульптора Фещенка на ім’я екс-директора департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міськради Дмитра Пшоняка, в якій ідеться:

«Я, Фещенко Василь Іванович, уклав із ФОП Федориним Степаном Васильовичем авторський договір про передачу виключних майнових прав на твір образотворчого мистецтва від мене до ФОП Федорина Степана Васильовича. (…) Повідомляю, що між мною та ФОП Федорин С.В. (Івано-Франківська обл. Рожнянський р-н с.Рівня …) досягнуто згоди з приводу умов постачання та вартості товару (в тому числі транспортування до м. Житомира і встановлення, згідно вимог архітектурного конкурсу — за рахунок ФОП Федорина С.В.). Тому повідомляю, що тільки ФОП Федорин С.В. має відповідну матеріально-технічну базу (копії документів додаються) для реалізації в повному обсязі моєї авторської концепції, також він згоден з умовами, вартістю, термінами постачання товару, а також авторськими вимогами до вигляду та якості товару (скульптурної композиції пам'ятника Олега Ольжича). Враховуючи вищевикладене, пропоную укласти тристоронній договір між мною, Вами та ФОП Федорин С.В. з приводу придбання товару: «Придбання та встановлення пам'ятника О.Ольжичу».

Нагадаємо, переможцем тендеру на проведення благоустрою території на розі вулиць Перемоги і Ольжича із розміщенням пам'ятника Олегу Ольжичу стала житомирська фірма «Скефалд», яка ремонтувала будинок після вибуху на колишній вулиці Щорса. Підрядник зобов’язався розібрати бетонне покриття та східці, демонтувати фундаменти й парапет, виконати земляні роботи, встановити сходи, турнікети, огорожу, 8 лавочок та 7 урн, а також підготувати місце для пам’ятника.

Як повідомляв Житомир.info, 13 жовтня 2016 року Житомирська міська рада виділила майже 3 мільйони гривень на пам’ятник Ольжичу та благоустрій території біля нього. Наприкінці жовтня 2016 року в Житомирі розпочалися роботи з ремонту скверу на місці демонтованого пам’ятника червоному командирові Олександру Пархоменку. Попередньо, за сприятливих погодних умов, завершити роботи з реконструкції цього свекру планували до 31 грудня 2016 року. Реконструкцію скверу імені Олега Ольжича планують завершити до 110-річчя від дня народження відомого письменника, яке відзначатимуть 21 липня 2017-го.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі