Події

Тендер вартістю 4 млн грн на будівництво станції водних видів спорту в Житомирі визнаний недійсним, - прокуратура

12 травня 2017, 16:24

У Житомирі за позовом прокуратури визнано недійсною тендерну угоду на суму понад 4 млн грн, укладену міськрадою із приватним підприємством.

Про це 12 травня Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«За позовом Житомирської місцевої прокуратури господарським судом Житомирської області визнано недійсним договір підряду щодо будівництва станції водних видів спорту в м. Житомирі, укладений між ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» та управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради на загальну суму 4,3 млн грн. Установлено, що сама тендерна процедура, а також укладений за її результатами договір суперечать вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та Цивільного кодексу України - зокрема, в частині методики розрахунку найвигіднішої тендерної пропозиції, обсягу виконання робіт та порядку їх оплати, гарантійних термінів експлуатації об’єкту тощо», - інформує прес-служба.

За повідомленням прокуратури, наприкінці 2016 року замовник сплатив підряднику понад 600 тис. грн та підписав акти приймання виконаних робіт, які насправді не проводились.

«Відомості про виявлене кримінальне правопорушення Житомирською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.191 КК України (привласнення, розтрата,  або заволодіння майном в особливо великому розмірі шляхом зловживання службовим становищем). Досудове розслідування проводить Житомирський відділ поліції Головного управління Нацполіції в області», - повідомляє прокуратура.

Нагадаємо, про намір розпочати будівництво бази водних видів спорту у Житомирі мер Сергій Сухомлин заявляв ще в жовтні 2015 року, будучи першим заступником міського голови. На початку серпня 2016-го заступник мера Матвій Хренов розповів, якою буде ця база, і повідомив про те, що на будівництво першої черги виділено 2,5 млн грн. У жовтні Хренов повідомив, що тендер на будівництво об’єкта тривав близько двох місяців і виграла його київська фірма – ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест».

Наприкінці лютого 2017 року міськрада заявила, що товариству «Укрспецмонтаж Інвест», яке веде будівництво станції водних видів спорту в Житомирі, буде направлено претензію щодо порушення термінів виконання робіт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі