Влада

Рішення про безвізовий режим для України урочисто підписали в Європарламенті

17 травня 2017, 16:16

17 травня в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акту, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України.

Церемонія підписання пройшла у Страсбурзі, повідомляє кореспондент «Європейської правди».

«Документ був підписаний президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою. На церемонії підписання також були присутні президент України Петро Порошенко та доповідач Європарламенту з питання українського безвізу Марія Габріель. Президент України документ не підписував, оскільки підписаний регламент є внутрішнім рішенням ЄС, а не двостороннім документом», - пише «Європейська правда».

Після підписання рішення про безвіз ще має бути оприлюднене в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності; очікується, що він запрацює від 11 червня.

Як повідомляв Житомир.info, 6 квітня цього року Європейський парламент підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим. 11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. Про вартість та процедуру отримання біометричного паспорту у програмі «Тема дня» розповідав начальник управління Державної міграційної служби у Житомирській області Олександр Радько.

Інтерактивний тест про безвіз від «Європейської правди» можна пройти тут

Житомир.info

Матеріали по темі