Місто

Житомирська міська рада показала схему зі скасованими знаками та новими зупинками на Київській

1 червня 2017, 18:19

Під вечір 1 червня міська рада врешті вирішила опублікувати схему зміни зупинок громадського транспорту на Київській.

«З 01 червня у Житомирі по вул. Київській на ділянці від вул. Театральна до вул. Покровська внесено зміни до схем розташування зупинок громадського транспорту. Про це нагадує управління транспорту і зв’язку міської ради», - йдеться у повідомленні на сайті міськради.

Зміни розташування зупинок :

- встановлено автобусну та тролейбусну зупинку за адресою вул. Київська 8;

- зупинку тролейбуса «Михайлівський Кафедральний собор» перенесено вперед на 120 метрів до будівлі «УКРТЕЛЕКОМ»;

- зупинку тролейбуса маршруту № 4 «вул. Київська» перенесено вперед на 130 метрів на вул. Київську до будівлі «УКРТЕЛЕКОМ»;

- зупинку тролейбуса маршрутка № 4а «вул. Київська» перенесено вперед на 100 метрів на вул. Київську до книжкового магазину «ЗНАННЯ»;

- зупинку тролейбуса «Кінотеатр «Україна» перенесено назад на 70 метрів до книжного магазину «ЗНАННЯ».

«Перенесення зупинок громадського транспорту було розглянуто та погоджено на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху», - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 1 червня біля Михайлівського собору ще був знак зупинки маршрутних автобусів, а оголошення на сусідньому дереві сповіщали, що зупинка маршруток перенесена на вул.Київська, 8, а тролейбусів – до «Укртелекому».

Як повідомляв Житомир.info, у перший день літа мало відбутися подорожчання проїзду в маршрутках Житомира, але нова ціна почне діяти лише з 2 червня. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі