Влада

У Міносвіти дозволили подавати паперові заяви вступникам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет

17 липня 2017, 13:43

Міністерство освіти і науки дозволило подавати заяви до вишів у паперовій формі тим вступникам, які не можуть з технічних причин створити електронні кабінети. 

Про це йдеться в офіційному листі МОН керівникам вищих навчальних закладів, - зазначає прес-служба Міністерства.

«З 15 липня 2017 року абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету. За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до ДП «Інфоресурс» таблицю встановленого зразка з даними вступників. Рішення було ухвалено, насамперед, для того, щоб заяви встигли подати ті вступники, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже через запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних», - йдеться у повідомленні.

Водночас у Міністерстві освіти та науки України підкреслюють, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпавдіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети.

«Якщо ж кабінет уже успішно створено, але є проблеми з подачею заяв, необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63. Також отримати он-лайн консультацію з проблемних питань можна надіславши повідомлення на адреси: ez@inforesurs.gov.ua та/або vstup_2017@mon.gov.ua», - інформують у міністерстві.

Для оперативного оброблення та реагування на Ваші запити просимо використовувати наступну форму звернення:

ПІБ (повністю)

Дата народження

Номер та рік сертифікату

Номер атестату

Стислий опис проблеми

Контактний телефон

«За інформацією ДП «Інфоресурс», наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137 тис 748 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 563тис 463 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348тис 819 заяв», - зазначають на сайті міністерства.

Як повідомляв Житомир.info, минулого року випускникам також пропонували подавати паперові заяви при умові – якщо є проблеми з реєстрацією.

Житомир.info

Матеріали по темі