Влада

Житомирські поліцейські привезли «бронзу» з автоперегонів в Одеській області

11 серпня 2017, 12:30

Загальнокомандне третє місце у всеукраїнських автозмаганнях зайняли представники Управління поліції охорони в Житомирській області, а старший сержант поліції УПО здобув срібну перемогу в особистій першості.

Про це 11 серпня Житомир.info повідомило управління поліції охорони в Житомирській області.

«Змагання зі швидкісного маневрування серед працівників територіальних підрозділів поліції охорони Нацполіції України відбулися 9-10 серпня на Одещині. Загалом участь у них взяли 28 команд, до складу яких увійшли досвідчені водії-поліцейські. Серед них і команда Управління поліції охорони в Житомирській області», - повідомляє поліція охорони.

Змагання відбувалися на службових автівках. Упродовж автоперегонів вправні житомирські правоохоронці показали високий рівень майстерності кермування в екстремальних умовах і досконале володіння технікою маневрування.

За результатом змагань команда поліцейських-житомирян стала бронзовим призером всеукраїнських змагань. За персональними результатами срібним переможцем в особистій першості став старший сержант поліції УПО в Житомирській області Сергій Макурін.

«Бронзову перемогу поліцейські охорони присвячують своїм колегам, які допомагали готуватися до відповідальних змагань і відчутно підтримували упродовж автоперегонів», - повідомляє УПО.

«Участь у такому масштабному заході уже додає впевненості у собі і своїх силах. А це важливо для ефективного виконання повсякденних службових завдань. Цікаво випробувати себе у змаганнях і переконатися, що готовий до роботи в екстремальних ситуаціях», - прокоментував учасник житомирської команди, старший сержант поліції Олександр Кравчук.

Як повідомляв Житомир.info, поліція Житомирської області розпочала набір груп швидкого реагування.
 
 
 
 
 
 
 
 
Фото - управління поліції охорони в Житомирській області

Житомир.info

Матеріали по темі