Політика

«Радикал» виграв суд про підвищення вартості проїзду в маршрутках Житомира, міська рада подасть апеляцію

13 вересня 2017, 16:39

Житомирська міська рада і далі судитиметься з «радикалами» щодо скасування рішення виконкому про підвищення проїзду у маршрутках до 5 гривень і протягом тижня подасть апеляцію.

Про це у коментарі Житомир.info повідомив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш 13 вересня.

«Ми чекаємо повного тексту ухвали Корольовського районного суду, щоб подати апеляцію. Зараз готуємо документи. Думаю, це буде протягом тижня», – зазначив чиновник.

11 вересня Корольовський районний суд Житомира задовольнив позов депутата Житомирської міської ради від «Радикальної партії» Олександра Раковича і скасував рішення виконкому щодо підвищення проїзду у маршрутках до 5 гривень.

«Визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16 травня 2017 року №456 «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування», – йдеться в у постанові суду.

Фото з фейсбуку

Це вже друга спроба житомирських «радикалів» скасувати травневе рішення виконкому: 16 червня Корольовський районний суд відмовив у розгляді заяви Раковича, після цього він звернувся до Апеляційного суду, який направив заяву на повторний розгляд.

Як повідомляв Житомир.info, 16 травня житомирський виконком підтримав рішення про підвищення з 1 червня вартості проїзду у маршрутках до 5 грн, а пенсіонери почали їздити безкоштовно. 25 вересня депутати Житомирської міської ради не змогли скасувати рішення виконавчого комітету про підвищення вартості проїзду в маршрутках. 26 травня, через 10 днів після ухвалення, рішення міськвиконкому про підвищення вартості проїзду в маршрутках було  оприлюднене на сайті Житомирської міської ради.

Житомир.info

 

Матеріали по темі