Влада

Голови ОДА відповідають за контроль готовності об’єктів до опалювального сезону, - Зубко

2 жовтня 2017, 17:59

«Кран», який включає тепло по країні, знаходиться не в Києві, а на місцях.

Про це під час селекторної наради з регіонами по опалювальному сезону 2 жовтня повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, - повідомила Житомир.info прес-служба Мінрегіону.

«Голови ОДА відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону. В свою чергу – муніципалітети, маючи всі можливості – фінансові і технічні, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла», - сказав Геннадій Зубко.

Він наголосив, що  голови ОДА і місцеве самоврядування повинні контролювати ситуацію з температурним режимом і у разі погіршення вчасно підключити соціальні і житлові об’єкти до тепла.

«Соціальні об’єкти — школи, дитсадки, лікарні — мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб», — зазначив віце-прем’єр.

За даними Житомирської ОДА, в області об’єкти соціальної сфери технічно готові до осінньо-зимового періоду на 99%, житловий фонд – на 100%.

Як повідомляв Житомир.info, опалювальний сезон у Житомирі збираються розпочати з 15 жовтня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі