Влада

Українців заспокоїли: цієї зими немає підстав для подорожчання газу та компослуг

3 жовтня 2017, 17:15

Підстав для підвищення ціни на газ та житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2017-2018 років немає.

На цьому в ефірі радіо «ЕраFM» наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, - повідомив 2 жовтня Урядовий портал.

«Ціна на газ у нас зафіксована в проекті Державного бюджету України на 2018 рік. Вона залишилась на рівні цього року. Зараз немає жодних підстав говорити про підвищення ціни на газ для населення. Так само немає підстав для зростання тарифів на житлово-комунальні послуги», - сказав Розенко.

Він наголосив, що місцеві органи влади повинні жорстко контролювати підприємства, які надають людям послуги, щоб вони необґрунтовано не підвищували ціни на житлово-комунальні послуги.

Віце-прем’єр також підкреслив, що у Меморандумі з МВФ немає жодних вимог щодо підвищення ціни на газ для населення у цьому опалювальному сезоні.

Нагадаємо, 2 жовтня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко попередив голів ОДА, що саме вони відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності об’єктів до опалювального сезону.

Як повідомляв Житомир.info, влада Житомира пообіцяла подати тепло в школи та лікарні до 15 жовтня, але поки не подав заявку жоден заклад.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі