Влада

Працівника Житомирської ОДА оштрафують за «забудькуватість»: продав машину і не вказав у декларації

23 лютого 2018, 11:40

У Житомирі оштрафували держслужбовця, який вніс зміни до декларації щодо проданого авто із запізненням майже на півроку.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Житомирською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, щодо працівника Житомирської обласної державної адміністрації. Під час судового розгляду встановлено, що 27.07.2017 особа продала свій транспортний засіб, за що одержала кошти на суму 126 тис. грн (що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня минулого року). Однак повідомлення про суттєві зміни в майновому стані держслужбовцем подано не протягом 10-ти денного терміну, як того вимагає законодавство, а лише 11.01.2018», - інформує прокуратура.

Постановою Корольовського районного суду м. Житомира особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф в розмірі 1700 грн, - зазначає прес-служба.

Факт несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані працівником облдержадміністрації виявлено прокуратурою області. Протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП складено управлінням захисту економіки в області ДЗЕ Нацполіції України.

Нагадаємо, нещодавно житомирським чиновникам презентували чат-бота «Держслужбовця Тараса», який допомагає заповнювати е-декларації.

Як повідомляв Житомир.info, 31 січня 2018 начальник головного управління Нацполіції в Житомирській області Вячеслав Печененко одним з перших подав е-декларацію за 2017 рік: став власником землі, купив авто та живе на одну зарплату.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: декларація чиновник штраф прокуратура  
Матеріали по темі