Влада

З міського бюджету виділили майже мільйон гривень на зарплату житомирським медикам за квітень

13 квітня 2018, 10:24

З міського бюджету виділили 990 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я Житомира.

Таке рішення ухвалили на черговій сесії міської ради 12 квітня.

Після голосування голова гуманітарної комісії, керівник фракції Опозиційного блоку Наталія Леонченко нагадала, що планували виділяти 3 млн грн, але сесія за рекомендацією погоджувальної ради підтримала суму тільки 990 тисяч, і запитала у мер Сергія Сухомлина про перспективи виплати зарплати після квітня.

«У нас було декілька зустрічей в Мінфіні і в МОЗі по цьому питанню, ми пропонували зробити наближення субвенції, як це було в минулому році, але зараз є проблеми з наповненням, з невиконанням державного бюджету, і вони не можуть зараз зробити цю «перекидку». Для того, щоб раз і назавжди закінчити з цією проблемою, ми звернулися письмово від міста і від голови обласної державної адміністрації на МОЗ і Мінфін щодо створення міжвідомчої комісії, щоб вона приїхала, відпрацювала в місті Житомирі, подивилася, яка склалася ситуація в системі охорони здоров’я для того, щоб уже комісійно встановити факт цього дефіциту. Бо ходять різні чутки – що у нас ліжок більше, ніж потрібно на кожні 10 тисяч населення і таке інше. Потрібно, щоб комісія саме це встановила і тоді для Мінфіна буде простіше виділити кошти з резервного фонду чи зі стабілізаційного фонду. Ми могли б зараз прийняти рішення і зразу виділити заробітну плату на травень, але якщо у нас є хоч один шанс отримати ці кошти з обласного чи з державного бюджету – ми повинні робити все, щоб ці кошти отримати», - пояснив Сергій Сухомлин.

Він також зауважив, що в разі не отримання субвенції на зарплату, депутати зберуться на позачергову сесію.

«Якщо буде необхідність і будемо розуміти, що кошти на травень місяць не отримаємо, я думаю, що депутати, щоб підтримати лікарів, завжди зберуться на позачергову сесію навіть по одному питанню», - сказав мер Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, на прес-конференції 30 березня цього року начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова інформувала, що є недостатність по заробітній платі по вторинній ланці – більше 53 млн грн, і з травня вже є незабезпеченість.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міська рада сесія зарплата медики Сухомлин  
Матеріали по темі