Влада

Трьох лікарів допустили до участі в конкурсі на посаду головного лікаря житомирської ЦМЛ № 1

7 червня 2018, 12:51

Конкурсна комісія допустила до участі у конкурсі трьох претендентів на посаду головного лікаря житомирської ЦМЛ №1.

Про це 6 червня повідомляє сайт міської ради.

«Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради повідомляє, що 05 червня 2018 року відбулось засідання конкурсної комісії (далі – Комісія) з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів для участі в конкурсі на зайняття посади головного лікаря комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир, за результатами якого Комісія ухвалила наступне:

1. Допустити до участі в конкурсі на зайняття посади головного лікаря комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир претендентів: Лукашенко І.В., Волкова А.О., Мордюка В.В.

2. Провести наступне засідання конкурсної комісії з заслуховування конкурсної пропозиції 19 червня 2018 року», - зазначається в інформації.

Нагадаємо, Володимир Мордюк з 11 жовтня 2017 року виконує обов’язки головного лікаря ЦМЛ №1. За минулий рік він отримав 124 тис. 38 грн зарплати, майже таку ж суму він задекларував готівкових коштів – 117 тис. грн. Андрій Волков працює в ЦМЛ №1 заступником головного лікаря з медичної роботи, його зарплата за минулий рік – 199 тис. 470 грн, задекларовані готівкові кошти: 78 тис. грн, 67 тис. доларів та 7 тис. 600 євро. Ігор Лукашенко працює головним лікарем в Чуднівський центральній районній лікарні, за минулий рік він отримав 168 тис. 565 грн зарплати, готівку керівник ЦРЛ не декларує.

Як повідомляв Житомир.info, головного лікаря КУ «Центральна міська лікарня №1 м. Житомира» Анатолія Вусика мер звільнив 10 жовтня 2017 року за угодою сторін. 1 червня цього року закінчився прийом документів на головного лікаря ЦМЛ №1: заявки подали три кандидати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня лікар конкурс ЦМЛ №1  
Матеріали по темі