Влада

Мін’юст склав рейтинг областей за виконанням судових рішень, Житомирська – серед лідерів

11 липня 2018, 12:35

У Мін’юсті склали рейтинг областей за виконанням судових рішень. Зокрема, у відомстві заявили, що лідирують Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Хмельницька, Житомирська області.

Про це 11 липня інформує прес-служба Міністерства юстицію України.

За словами заступника Міністра виконавчої служби Світлана Глущенко, до п’ятірки найкращих регіонів за відсотком від завершених виконавчих проваджень увійшли Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Одеська та Волинська області. Серед регіонів з найгіршими показниками - Полтавська, Донецька, Сумська області та м. Київ.

«Що стосується рейтингу за відсотком фактично виконаних виконавчих проваджень, то тут лідирують Департамент ДВС, Луганська, Хмельницька, Житомирська та Івано-Франківська області. Відстають за цим показником Донецька, Одеська, Запорізька, Київська та Вінницька області», - зазначила Світлана Глущенко.

«Я хочу закликати усіх керівників регіонів з недостатніми показниками включитися в роботу і максимально відпрацьовувати кожне виконавче провадження, тим самим засвідчити, що органи ДВС реально забезпечують доступ до правосуддя, зокрема, у частині виконання судових рішень», - резюмувала Світлана Глущенко.

Як повідомляв Житомир.info, у І півріччі 2018 року в Житомирській області державні виконавці стягнули на користь дітей 67,7 млн грн заборгованих аліментів.

Житомир.info

Теги: Міністерство юстиції судові рішення  
Матеріали по темі