Суспільство

​У селищі Житомирської області зі службової квартири, де жив лікар, зникли сантехніка та газові прилади

17 жовтня 2018, 10:24

У селищі Романів Житомирської області лікар-хірург з’їхав зі службового житла, кошти на яке виділяли 10 сільрад, однак комісія виявила нестачу майна.

Про це 17 жовтня повідомив сайт Твій Романів з посиланням на Романівську селищну раду.

«Лікар-хірург, якому навесні 2017 року придбали будинок у Романові, звільнився і передав ключі від житла. Кошти на житло лікарю збирали всім районом, гроші виділяли 10 сільських рад, Романівські селищна та районна рада. Загалом склали 450 тис. грн», - повідомляє сайт.

За даними видання, лікар працював недовго, останні кілька місяців - на 0,25 ставки, та зрештою звільнився і виїхав. За договором житло надавалося лікарю лише за умови трудових відносин з Романівською ЦРЛ, тож, згідно з документами, медик мав виселитися з 1 жовтня 2018 року.

«Ключі від службового житла селищній раді лікар передав третіми особами минулого тижня. 16 жовтня комісія у складі в. о. голови Романівської селищної ради Катерини Мирончук, заступника голови Віктора Капінуса, депутата селищної ради Поліни Шевчук та представника виконавчого комітету Василя Флуда склали акт обстеження службового житла. В будинку виявили, що демонтовані (відсутні) газова плита та газова колонка, душова кабіна, старий унітаз, тощо. В селищній раді зазначили, що звертатимуться в поліцію з приводу зникнення майна», - інформує Твій Романів.

У Романівському відділенні поліції ГУНП в Житомирській області, куди Житомир.info звернувся за коментарем з приводу заяви, повідомили, що поки з селищної ради до правоохоронців ніхто не звертався.

Як повідомили Твій Романів у селищній раді, житло так і залишиться службовим, його передадуть у користування іншим особам, швидше за все – теж лікарю. Кому саме – заявки охочих розглядатимуть на сесії селищної ради, рішення прийматимуть депутати більшістю голосів.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 Житомирська ОДА оголосила тендери на будівництво 22 медамбулаторій вартістю 7,2 млн грн кожна. Пізніше стало відомо, що 12 торгів не відбулися, бо не було учасників.

Житомир.info

Теги: лікар житло майно Романів  
Матеріали по темі