Місто

З аукціону хочуть продати приміщення, яке Житомирський виконком здав в оренду на 10 років «АТБ»

1 листопада 2018, 17:17

Приміщення магазину «АТБ» по вул.Небесної сотні, 54 хочуть продати на аукціоні, не зважаючи на довгострокову оренду.

Про це в коментарі Житомир.info 31 жовтня повідомила заступник мера Житомира Світлана Ольшанська.

«Ми знову оприлюднили (4 жовтня) проект рішення сесії щодо продажу на аукціоні цього приміщення, рішення за депутатами. Закон не забороняє продавати приміщення, яке здали в оренду. І коли потенційний покупець буде брати участь в аукціоні, він бачити, це обов’язково зазначається. В законі прописано, що зміна власника не несе зміни умов оренди. Покупець стане власником, але там буде орендар на тих самих умовах, за якими приміщення здала в оренду міська влада», - пояснила Світлана Ольшанська.

Вона зазначила, що приміщення, які знаходяться в довготривалій оренді, міська влада ще на аукціоні не продавала.

«Згідно чинного законодавства «АТБ» не може викупити приміщення. В них зараз закінчилася оренда і буде новий договір, ціна за 1 квадратний метр близько 100 гривень», - сказала заступник мера.

Світлана Ольшанська зауважила, що три приміщення лікеро-горілчаних магазинів, які продали на аукціоні в жовтні, теж знаходяться в оренді.

«У них договір оренди до 1 грудня чи до кінця цього року, ці магазини наразі орендує лікеро-горілчаний завод. Поки ми підпишемо протокол аукціонів, договори, пройде повний розрахунок і завершиться приватизація – оренда закінчиться», - повідомила Ольшанська.

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 20 вересня 2018 року товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» здали в оренду на десять років нежитлові приміщення площею 1049,1 кв.м за адресою вул. Небесної Сотні, 54 для здійснення торговельної діяльності з орендною платою 80 грн. 67 коп. (без ПДВ). До речі, міськвиконком своїм рішенням від 7 листопада 2012 року встановлював для ТОВ «АТБ-маркет» розмір пайової участі (внеску) замовника будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира: 10%, або 11 тис. 167 грн за реконструкцію існуючих нежитлових приміщень під магазин продовольчих товарів (площею 409,3 кв.м) по вул. Московській, 54 (зараз – вул.Небесної сотні, 54).

Нагадаємо, на сесії міської ради 27 вересня 2018 року не вистачило голосів, щоб ухвалити рішення про продаж на аукціоні приміщення магазину загальною площею 1049,1 кв. м, розташованого за адресою: м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 54.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2018 року на аукціоні продавали три приміщення, в яких знаходяться фірмові магазини Житомирського лікеро-горілчаного заводу, а в листопаді планують продати ще три приміщення, але з умовами збереження профілю закладу. Скільки коштує 1 кв.м приміщень, проданих на аукціоні і приватизованих шляхом викупу читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аукціон приміщення АТБ оренда Ольшанська 
Матеріали по темі