Влада

Житомирський виконком розгляне питання щодо пам’ятної дошки Ольжичу та конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів

2 листопада 2018, 15:24

7 листопада о 10:00 у Житомирській міській раді відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

Про це 2 листопада інформує сайт Житомирської мерії.

На порядку денному чергового засідання виконкому – 76 питань. Члени виконавчого комітету мають розглянути питання про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, інформацію щодо нарахування плати за опалення місць загального користування, про організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир, про надання згоди Житомирській обласній державній адміністрації на встановлення пам’ятної дошки Олегу Ольжичу у місті Житомирі, тощо.

З повним переліком питань можна ознайомитись тут

Нагадаємо, взяти участь у конкурсі на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги у Житомирі виявили бажання команди з різних міст України: з Києва, Житомира, Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Маріуполя, Рівного та Харкова.

Влада Житомира планує провести конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

На засіданні міськвиконкому 1 серпня 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив, що на реконструкцію майданів Соборного та Перемоги Житомир може отримати грант в розмірі 10 млн євро.

Як повідомляв Житомир.info, міська влада збирається надати згоду Житомирській облдержадміністрації на встановлення пам'ятної дошки Олегу Ольжичу. За це департамент регіонального розвитку ОДА заплатить 283 тис. 553 грн.

У Житомирі на будинку по вул.Олега Ольжича меморіальна дошка Олегу Ольжичу, яку відновили і урочисто відкрили 24 серпня 2013 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком засідання міська рада  
Матеріали по темі