Влада

Члени виконкому хочуть послухати поліцію про житомирські магазини та кафе, які без дозволу працюють уночі

7 листопада 2018, 14:48

7 листопада під час засідання Житомирського міськвиконкому піднімалось питання співпраці та способів впливу на суб’єктів господарювання, які працюють у нічний час, не маючи на те відповідного погодження виконкому.

Зокрема, під час прийняття рішення щодо надання дозволу на встановлення нічного режиму роботи трьом житомирським закладам, член виконкому Марія Бовсуновська поцікавилась у доповідача – директора департаменту економічного розвитку Миколи Костриці, як проводиться робота, з тими магазинами та кафе, які працюють в нічний час без погодженого виконкомом режиму роботи.

«Дозволу у таких суб’єктів господарювання немає, але вони працюють. Мешканці проти, викликають поліцію, щоразу власник сплачує штраф 177 грн і заклад продовжує працювати далі. Таких звернень і скарг від мешканців є багато. Безпосередньо до мене звертались, щодо магазину по Покровській 99-д. Виконком не дозволив працювати вночі, але магазин зараз працює, вночі продається алкоголь, туалету теж немає», - розповіла Марія Бовсуновська.

Микола Костриця пояснив, що порушення правил, в тому числі порушення встановленого режиму роботи, мають бути зафіксовані поліцією.

«Якщо є певні порушення, або є претензії від мешканців, вони мають бути зафіксовані, в першу чергу, в поліції. Буквально вчора нам надходили зауваження по двох суб’єктах, де є порушення правил роботи в нічний час, де ці порушення письмово зафіксовані. Так, я розумію що це не той вплив, який би ми хотіли б мати, але іншого способу, як законного, не існує. Тобто поліція має слідкувати і дивитися, чи виконуються правила суб’єктами господарювання. Це повноваження, які покладені на поліцію», - зазначив Микола Костриця.

«Тут мають працювати правоохоронні органи і робити свою роботу до кінця. Давайте ми запросимо на засідання виконкому поліцію і заслухаємо інформацію по роботі таких закладів в нічний час», - запропонувала заступник міського голови Світлана Ольшанська.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році житомирська поліція просила владу заборонити двом розважальним закладам працювати уночі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком нічний режим дозвіл  
Матеріали по темі