Місто

​Житомирський виконком дозволив кав’ярні Sharikava на майдані Згоди працювати цілодобово

7 листопада 2018, 13:30

7 листопада виконавчий комітет Житомирської міської ради розглядав питання про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в нічний час.

У проекті рішення виконкому мова йшла про три суб’єкта господарювання:

«Перший об’єкт це Київська 62, ФОП Сипкіна С.Д., зауваження збоку поліції відсутні, суб’єкт виконав усі вимоги по встановленню відеокамер. Це є комп’ютерний клуб», - доповів директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця.

Проте члени виконкому зауважили, що наразі заклад лише відкривається, і важко сказати, що там буде далі. Після обговорення питання члени міськвиконкому не погодили нічний режим роботи комп’ютерному клубу на Київській, 62.

«Наступний суб’єкт господарювання кав’ярня на майдані Згоди, 6. Вони зняли табличку, до якої були зауваження. Загалом, усі зауваження, які були на попередньому виконкомі, вони виконали», - зазначив Микола Костриця.

Член виконкому Неля Ковалюк запитала, чи може міськвиконком дати погодження за рекомендацією зробити заклад доступним для візочників.

«Я просила, щоб власник зробив доступний об’єкт. Це заклад громадського харчування і туди має право потрапити будь-хто. Там з боку, ніби, є пандус, але це тільки ніби, насправді його там немає. Моя категорія населення, інтереси якої я представляю, туди потрапити не може, тому я наполягала на тому, щоб об’єкт був архітектурно доступний. Нам обіцяли, але це не виконано, тому я проти», - зауважила Неля Ковалюк.

Заступник міського голови Світлана Ольшанська відмітила, що чинним законодавством не передбачено надання згоди виконкому на встановлення нічного режиму за певних умов.

«Ми або надаємо згоду на нічний режим роботи, або ні. Однак ми опрацюємо це питання з комітетом доступності, попрацюємо з архітектурою», - пообіцяла Світлана Ольшанська.

Після цього члени виконкому підтримали надання дозволу на цілодобовий режим роботи кав’ярні на майдані Згоди, 6

По третьому суб’єкту господарювання - Боулінг-клубу по Київській, 77, де потрібно було погодити режим роботи з 8.00 до 5.00 через зміну власника – юридичної особи, зауважень не було і виконком дав згоду.

Нагадаємо, що 19 вересня 2018 року на засіданні виконкому розглядалося питання встановлення режиму роботи кав’ярні Sharikava на майдані Згоди, 6, яка почала працювати цілодобово, без відповідного дозволу міськвиконкому. Тоді, 19 вересня, «за» надання дозволу на цілодобовий режим роботи Sharikava проголосували лише 11 членів виконкому, тож рішення не було прийняте.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 5 вересня 2018 року з розгляду було зняте питання про цілодобовий режим роботи кав’ярні Sharikava на майдані Згоди, 6, а мер зажадав публічних вибачень власників за ситуацію з картою України без Криму на їхньому сайті. Пізніше Сухомлин зізнався, що не бачив публічного вибачення власників мережі, і назвав питання знятим.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком Sharikava нічний режим  
Матеріали по темі