Влада

Депутати здали в оренду на 20 років земельну ділянку на околиці Житомира, де планують побудувати сміттєпереробний завод

8 November 2018, 18:31

Київському ТОВ «МС Соціальний Проект» здали в оренду на 20 років земельну ділянку площею 5 га землі для будівництва сміттєпереробного заводу на східній околиці Житомира.

Таке рішення ухвалили на сесії Житомирської міської ради 8 листопада.

За рекомендацією земельної комісії, в проекті рішення збільшили термін оренди з 5 до 20 років «відповідно до інвестиційного договору». Також в рішенні вказали розмір орендної плати за земельну ділянку на провулку Складському, 20 – 1 млн 200 тис. 253,77 грн на рік.

Нагадаємо, на сесії міської ради 26 липня цього року ТОВ «МС Соціальний Проект» отримало дозвіл на розробку проекту землеустрою по відведенню 5 га землі для будівництва сміттєпереробного заводу.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 17 травня 2018 року депутати проголосували за закріплення за територіальною громадою Житомира в особі Житомирської міської ради земельної ділянки за адресою: проїзд Складський, 20. Після цієї сесії мер Сергій Сухомлин повідомив, що є три пропозиції від інвесторів на будівництво сміттєпереробного заводу по пров.Складський, 20 та розповідав про умови співпраці: усім потенційним інвесторам виставляють умову щодо банківськівської гарантії на 1-1,5 млн євро на термін здачі заводу в експлуатацію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськрада сміттєпереробний завод  
Матеріали по темі