Місто

​У Житомирі на Михайлівській під ранок дві дівчини поламали туї. Запис вуличних камер

14 листопада 2018, 19:07

Біля будинку Трибеля на житомирській Михайлівській дві дівчини зламали тую, яка прикрашає вулицю, та погнули верхівку іншої.

У розпорядженні Житомир.info є відео з вуличних камер відеоспостереження, на якому видно, як о 4.30 дівчата-перехожі ламають тую. Спочатку одна стає ногами на лавку і танцює, затим до неї приєднується інша. Пританцьовуючи, дівчата знімають себе на відео, одна намагається зламати верхівку туї, але та не піддається. Тоді інша з легкістю відламує верхівку деревця по інший бік лавки і допомагає подрузі зробити те саме. Однак туя не піддається і мало не падає, після чого перша дівчина кидає гілочку на землю, і обидві з порожніми руками втікають у бік вулиці Лятошинського.


Подія мала місце ще у четвер, 8 листопада, однак відеозапис вдалося отримали лише 14 листопада.

За інформацією головного архітектора Житомира Юрія Безбородова, туї разом з кашпо та лавками подарували місту підприємці (за даними Житомир.info, власники мережі кав’ярень Sharіkava) для того, аби зробити вулиці більш комфортними та привабливими.

«На превеликий жаль, непоодинокі акти вандалізму (а це лише частина того, що періодично відбувається) зводять нанівець такі меценатські благородні вчинки. Але це не повинно зупиняти рух та бажання громади Житомира покращувати довкілля. Треба вживати всіх можливих заходів, щоб запобігати знищенню благоустрою та озеленення: камери спостереження, поліцейські патрулі, розслідування злочинів. Сподіваюсь, туї простоять довго та добре переживуть зиму», - прокоментував ситуацію Юрій Безбородов.

Нагадаємо, в грудні 2017 в Житомирі запустили першу веб-камеру цифрової якості, за допомогою якої в онлайн-режимі можна слідкувати за тим, що відбувається на Михайлівській.

Як повідомляв Житомир.info, у 2014 камери зафіксували, як компанія молодих людей вкрала кущ самшиту біля кав’ярні «Брама» на Михайлівській. 2 січня 2017 близько 3 години ночі на Михайлівській патрульні поліцейські затримали жінок, які пошкодили льодові фігури. У січні 2018 завдяки камерам вдалося побачити, як розбили крижану фігуру «Знак Житомира».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: туя вул. Михайлівська Безбородов  
Матеріали по темі