Влада

Верховна Рада почала засідання, на якому будуть розглядати введення воєнного стану

26 листопада 2018, 16:20

26 листопада Верховна Рада розпочала засідання, на якому будуть розглядати введення воєнного стану України.

У разі ухвалення закон негайно оголошується через засоби масової інформації та набирає чинності з дня його опублікування.

Відео 5 Каналу

Як повідомляв Житомир.info, 25 листопада о 7 ранку два українських малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу" розпочали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. Їх зустріли чотири прикордонні кораблі РФ, один з яких пішов на таран українського рейдового буксиру. По обіді на проході мосту було перекрито рух в обидві сторони танкером, який нібито сів на мілину. Станом на 19.00 корабельна група ВМС України почала рух на вихід з Керченської протоки. О 20.20 постійний представник президента України в Криму Борис Бабін повідомив, що на виході з Керченській протоці росіяни застосували зброю проти корабля ВМС України. Пізніше він повідомив про те, що в результаті сутички українські кораблі та екіпаж було захоплено.

На сайті президента оприлюднили указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні"».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Верховна Рада воєнний стан  
Матеріали по темі