Влада

Мер Житомира скликає позачергову сесію, щоб розглянути питання Вересів та будівлі колишнього інфекційного відділення

3 грудня 2018, 17:00

У Житомирі 7 грудня о 12:00 відбудеться позачергова сесія міської ради.

Розпорядження «Про скликання сорок третьої (позачергової) сесії Житомирської міської ради» мер Житомира підписав 3 грудня 2018 року.

«Відповідно до ст. 46 закону України «про місцеве самоврядування в Україні» скликати сорок третю (позачергову) сесію Житомирської міської ради сьомого скликання 07 грудня 2018 року о 12:00 в залі засідань міської ради», - йдеться в документі.

На порядку денному – п’ять питань. Депутати мають розглянути питання щодо скасування рішення міської ради від 27.09.2018 №1176 «Про приватизацію будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2а; про утворення Вересівського старостинського округу; про припинення Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області шляхом приєднання; про затвердження Положення про старосту та розглянути звернення депутат міської ради Володимира Карпенка, який вирішив скласти свої повноваження.

Нагадаємо, 30 листопада на сайті міської ради оприлюднили проект рішення сесії, в якому зазначено, що бюджетна комісія рекомендує скасувати рішення міськради «Про приватизацію будівлі колишнього дитячого інфекційного. 20 листопада Житомир.info зазначав про те, що торги з продажу будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення не відбулися.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року ухвалили рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси Житомирського району до територіальної громади міста Житомира та підписання відповідного меморандуму.

8 жовтня 2018 року на сайті міської ради оприлюднили проект рішення сесії, у якому пропонується ввести до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради виконуючого обов’язки старости села Вереси Шута Олександра Васильович. Вже 18 жовтня на сайті мерії зявився проект рішення про створення управління з розвитку села Вереси Житомирської міської ради

12 листопада 2018 року міська рада опублікувала проект рішення сесії про утворення Вересівського старостинського округу шляхом приєднання до Житомирської міської ради. А 30 листопада мер Житомира Сергій Сухомлин підписав розпорядження та призначив своїм новим радником секретаря Вересівської сільради Григорія Лялевича.

Житомир.info

Теги: міська рада сесія  
Матеріали по темі