Місто

На документацію щодо «законсервованого» ремонту спортзалу школи, де директором житомирський депутат, дали ще 200 тис. грн

10 грудня 2018, 13:36

За правки в проектній документації щодо ремонту спортзалу в житомирській школі №10, якою з 2015 року керує депутат Житомирської міськради Олександр Величко, заплатять майже 200 тис. грн.

10 грудня 2018 управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало договір з житомирською філією інституту «НДІпроектреконструкція» на коригування проектно-кошторисної документації по об'єкту «Будівництво спортивної зали загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 за адресою: м. Житомир, Київське шосе, 37».

Вартість коригування - 199 248 гривень, термін виконання робіт — з 10 по 31 грудня 2018 року.

У коментарі Житомир.info 10 грудня начальник управління капітального будівництва В'ячеслав Глазунов пояснив, що коригування ПКД проводиться у зв’язку з підвищенням цін на витратні матеріали та необхідністю осучаснення проекту.

«Це проект 2014 року. Він не коригувався з 2015 року. За ці роки зросли ціни на будматеріали, зросла оплата праці. На даний момент об’єкт законсервували, усунули недоліки, провели утеплення. Найняли дизайнерську групу, щоб осучаснити зовнішній вигляд спортзалу, наприклад, зробити підлогу не дерев'яною, а зі спортивного лінолеуму, як у гімназії №3 (відреставрованій і відкритій у вересні 2018, ред.). Зараз вносяться зміни у проектно-кошторисну документацію, над цим вже працюють проектанти», - пояснив В'ячеслав Глазунов.

З його слів, після коригування, швидше за все, з підрядником розірвуть договір і оголосять новий тендер на завершення будівництва спортзалу.

Нагадаємо, тендер на реконструкцію спортзалу у ЗОШ №10 провели ще в 2016 році, підряднику – ТОВ «Житомирбудактивація» - заплатили 1 млн грн, однак станом на вересень 2018 року об’єкт так і не був зданий.

У серпні 2018 року Олександр Величко розповідав, що в новому навчальному році учні повинні будуть «місити болото» на фізкультурі, а підрядник уникає зустрічі і не бере слухавку.

В інтерв’ю у вересні 2018 року В'ячеслав Глазунов назвав «Житомирбудактивацію» одним з найгірших підрядників і розповів, що фірма вже не бере участі в тендерах, а управління підготувало позов до прокуратури.

Нагадаємо, будівля спортзалу школи №10 була у списку об’єктів, на капремонт яких у 2017 році виділялися кошти з бюджету розвитку. 1 березня 2018 року, на сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за виділення мільйона гривень на спортзал у ЗОШ №10. В квітні Олександр Величко розповідав, що будівництво триває вже півтора року, залишилося виконати внутрішні роботи, але з грудня 2017 року підрядник припинив роботи і не виходив на контакт.

Як повідомляв Житомир.info, на вересневій сесії міськради у 2018 році депутати підняли питання з приводу шкіл, які утеплювали за кредитні гроші (НЕФКО і СЕКО) та збиралися створити комісію, яка перевірить якість робіт. На недобросовісного підрядника та неякісні роботи з теплосанації під час бюджетної комісії у жовтні 2018 нарікала директор ЗОШ № 14 Олена Шадурська.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортзал тендер Глазунов ЗОШ №10  
Матеріали по темі