Місто

Громадські детективи звернулися до прокуратури з приводу ресторану в центрі Житомира: просять покарати екс-мера Дебоя

10 грудня 2018, 15:13

Відома у Житомирі «Смачна зупинка», а тепер ресторан S.O.M. на майдані Перемоги скандальна не лише незаконним будівництвом у межах червоних ліній – про це зазначається у розслідування громадських детективів проекту WikiInvestigation.

«Пов’язаний із владою житомирський підприємець Олег Малиновський роками сплачує занижену орендну плату за земельну ділянку на центральному майдані Житомира. Бюджет не дораховується сотень тисяч гривень. Міський бюджет отримував за оренду 307 квадратних метрів у центрі міста… 23 тисячі 995 гривень 60 копійок на рік. Тобто трошки менше 2 тисяч гривень на місяць. Чим не гарний бізнес. Втім, можливий він лише якщо ти депутат від правлячої на той момент Партії регіонів», - зазначається у розслідуванні, опублікованому 10 грудня.

Повністю матеріал читайте тут

За результатами розслідування громадські детективи направили заяву до прокуратури Житомирської області (у порядку ст.214 КПК України) про вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).

Розслідувачі просять покарати мера Житомира в 2010-2014 роках Володимира Дебоя. Санкції статті передбачають покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року оренду земельної ділянки площею 0,0307 га під скандальною забудовою на майдані Перемоги, 13-а депутати продовжили ще на 5 років, орендна плата за рік становитиме 53 тис. 524 грн. 84 коп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: земля розслідування Малиновський ресторан Смачна зупинка  
Матеріали по темі