Політика

Два нардепи-мажоритарники від Житомирської області проти автокефалії Української православної церкви

13 грудня 2018, 09:52

47 народних депутатів попросили Конституційний суд визнати незаконною постанову Верховної Ради, яка підтримала звернення президента Петра Порошенка щодо надання Томосу.

Про це 12 грудня повідомила прес-служба Конституційного суду України.

«12 грудня до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію православної Церкви в Україні» від 19 квітня 2018 року № 2410–VІІІ», - йдеться у повідомленні.

Серед 47 підписантів є два нардепи-мажоритраники від Житомирської області – Віктор Развадовський (група «Відродження») та Володимир Литвин (позафракційний).

Нагадаємо, під час голосування у Верховній Раді 19 квітня 2018 року лише двоє нардепів-мажоритарників від Житомирської області підтримали звернення президента Петра Порошенка до вселенського патріарха – Павло Дзюблик (Народний фронт) та Борислав Розенблат (позафракційний).

Як повідомляв Житомир.info, 11 грудня 2018 року у Житомирській ОДА представники влади, Ради християнських церков області та релігієзнавці під час конференції на тему «Надання Томосу Українській церкві» обговорили, як дане рішення у подальшому вплине на статус, назву, та майно релігійних організацій області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР Томос нардеп суд  
Матеріали по темі