Місто

​Головна житомирська ялинка і підсвічена Михайлівська з висоти пташиного польоту

21 грудня 2018, 12:20

З наближенням новорічно-рідзвяних свят центральні вулиці Житомира засяяли святковими вогнями. Так, увечері 15 грудня на вулиці Михайлівській увімкнули кольорові парасольки.

19 грудня на майдані Сергія Корольова запалили головну ялинку міста, відкрили Різдвяний ярмарок та резиденцію святого Миколая. У які дні та години святий Миколай чекатиме на маленьких житомирян у своїй резиденції, читайте тут.

У День святого Миколая на Михайлівській у Житомирі встановили десятки живих новорічних дерев, які прикрасили ковбасою та неїстівною здобою, та казкові персонажі з пінопласту.

Знімки головних новорічних локацій Житомира згори розмістили 20 грудня в групі «О! Житомир!». На них – кольорові парасольки на Михайлівській, підсвічений дім Трибеля та святковий засніжений майдан Корольова з висоти пташиного польоту.

Нагадаємо, цьогоріч на майдані Корольова вперше за останні 11 років встановили живу ялинку, яку зрізали на території житомирського дитсадка.

Відеосюжет з урочистого відкриття новорічної ялинки на майдані Корольова у Житомирі дивіться тут. Про заходи, які відбудуться у Житомирі на новорічні та різдвяні свята, читайте тут. Який вигляд мають новорічні ялинки у сусідніх з Житомиром обласних центрах, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік Різдвяний ярмарок підсвітка  
Матеріали по темі