Місто

Готель «Житомир» цього року продати на аукціоні не встигнуть, - Світлана Ольшанська

22 грудня 2018, 12:36

Майновий комплекс готелю «Житомир» загальною площею 10860,40 кв.м, який знаходиться на майдані Перемоги, цього року не встигнуть продати на аукціоні.

Про це в коментарі Житомир.info 22 грудня повідомила заступник мера Світлана Ольшанська.

«Ми повторно оголосили конкурсну оцінку, бо не було жодного оцінщика, який би погодився оцінити за ту вартість, яку ми встановили. Для того, щоб готель виставити на аукціон у нас ще немає самої вартості. Теоретично виставити на аукціон ми його цього року можемо, але торги вже не встигнемо провести», - сказала Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, 8 листопада 2018 року депутати ухвалили рішення «Про приватизацію майнового комплексу готелю "Житомир" за адресою: м.Житомир, майдан Перемоги, 6». 9 листопада на сайті міської ради оприлюднили інформацію відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності майнового комплексу готелю «Житомира». За проведення оцінки влада збиралася заплатити 2 тис. 150 грн. 5 грудня відділ по приватизації майна повідомив, що конкурс не відбувся і оголосив новий конкурсний відбір, збільшивши очікувану ціну надання послуг з оцінки майна до 4,5 тис. грн. Оцінку об’єкту мають провести за п’ять днів. Документи на конкурс приймали до 18 грудня, а провести конкурс планують 26 грудня.

Відповідно до рішення сесії, відділ по управлінню та приватизації комунального майна стартову оцінку готелю «Житомир» має погодити на засіданні бюджетної комісії.

Як повідомляв Житомир.info, з серпня по жовтень 2018 року міська влада продала на електонному аукціоні 5 приміщень, В листопаді планували продати ще три комунальні об’єкти, але продали лише два: 21 листопада на аукціоні з продажу будівлі колишнього житомирського витверезника перемогло ТОВ «Експлуатаційна компанія №1» з пропозицією 1 млн 868 тис. 496 грн – на 226 тис. 116 грн більше від стартової ціни об’єкту (по 5 тис. 618 грн за 1 кв. м.); 22 листопада на аукціоні продавали будівлю колишнього дитсадка в парку Гагаріна загальною площею 761 кв.м. зі стартовою ціною 3 млн 689 тис. 532 грн: переможцем стало ТОВ «Обрій Діжитал» з пропозицією 6 млн 500 тис. 1 грн (по 8 тис. 541 грн за 1 кв. м.). 20 листопада не відбулися торги з продажу будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення на вул. Романа Шухевича, 2а загальною площею 3104,2 кв. м, стартова ціна якої була 10,7 млн грн. За умовами проведення аукціонів ціну було знижено на 50% і на 19 грудня був призначений повторний аукціон, але на сесії 7 грудня депутати одноголосно скасували рішення про продаж цього об'єкту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аукціон готель Ольшанська приватизація  
Матеріали по темі