Місто

За день до травмпунктів Житомира звернулись майже 60 осіб, у міськраді прокоментували ситуацію з посипанням тротуарів

27 December 2018, 12:01

Два дні поспіль до редакції Житомир.info звертаються житомиряни, які обурені тим, що у місті не посипані тротуари: внаслідок падіння люди отримують синці, розтягнення та переломи. В управління охорони здоров’я зазначили, що тільки за один день, 26 грудня, до травмпунктів міста звернулись 59 осіб.

«Поки завела дитину в садочок та дійшла до роботи – впала шість разів», - розповіла читачка Вікторія.

«Ані до магазину, ані до роботи дійти не можливо. Доводиться човгати, щоб не впасти. Якщо дороги чистять і посипають, то з тротуарами взагалі катастрофа, вони як скло», - наголосила читачка Юлія.

В управлінні охорони здоров’я Житомирської міської ради Житомир.info надали інформацію щодо кількості травмованих, які звернулись з 24 грудня по 26 грудня у травматологічні пункти міських лікарень, внаслідок падіння на вулиці при ожеледиці.

«24 грудня до ЦМЛ №1 звернулася 21 особа, до ЦМЛ №2 – 11 осіб. 25 грудня 29 осіб звернулися до ЦМЛ №1, а до ЦМЛ №2 – 22 особи. 26 грудня до лікарень звернулися загалом 59 осіб з різними травмуваннями: до ЦМЛ №1 –30 осіб, до ЦМЛ №2 – 29», - розповіли в управлінні охорони здоров’я.

Із запитанням, чому в Житомирі погано посипані тротуари 27 грудня Житомир.info звернувся до заступника мера міста Сергія Кондратюка.

«Доручення щодо посипання тротуарів даємо завжди, вчора навіть нараду проводили з УАШ, з управляючими компаніями, з комунальними підприємствами, з муніципальною інспекцією, з інспекцією благоустрою, яка слідкує за тим, аби біля магазинів, кафе, підприємств були посипані тротуари. Сьогодні, до речі, працівники комунального підприємства вийшли на вулиці перевірити, чи виконана робота. Я також перевірятиму. Я й сам ходжу вулицями пішки», - сказав Сергій Кондратюк.

Як повідомляв Житомир.info, 25 грудня на своїй сторінці у Facebook КП «УАШ» поінформував про те, що під час ожеледиці пішохідну Михайлівську та тротуари центральних вулиць Житомира обробляють бішофітом

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кондратюк ЦМЛ травмування тротуари  
Матеріали по темі