Суспільство

У Коростені врятували та передали до притулку птаха з родини яструбових

16 січня 2019, 13:53

У Коростені працівники рятувальної служби врятували ще одне життя. Цього разу – це життя хижого птаха з родини яструбових. Вид – канюк звичайний.

Про це йдеться в сюжеті Коростень ТБ.


«28 числа, водолаз, який йшов на зміну, побачив у парку, в районі Військового містечка, птаха з підбитим крилом. Я дав наказ, аби вони птаха спіймали. Спочатку мені сказали, що це коршун. Я не фахівець по птахам… Я сфотографував птаха, виставив на своїй сторінці у Facebook, і буквально за декілька хвилин мені перетелефонували з Брусилова люди, які займаються орнітологією: лікують їх, відновлюють», - розповів начальник відділу з питань цивільного захисту міськвиконкому Олег Бошаков.

Власник орнітологічного притулку, приїхавши до Коростеня, одразу провів обстеження птаха.

«Кого лікуємо та відпускаємо, а того, кого не можна випустити – живе у нас. Більше всього, що цей птах буде жити у нас, у вольєрі, бо в нього відкритий перелом (крила). У нашому притулку зараз знаходиться 150 голів – це саме каліки, які не літають», - сказав власник орнітологічного притулку Андрій Михальчук.

Канюк не відноситься до рідкісних на нашій території птахів, цей вид поза загрозою зникнення.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2018 року фотокореспондент Житомир.info прогулювався гідропарком та разом з іншими житомирянами милувався лебедями: у той день річкою плавали двоє дорослих та троє молодих птахів. 30 листопада екологи разом з небайдужими житомирянами врятували одного з «подружжя» лебедів, які, незважаючи на морози, разом з виводком плавають на річці Тетерів у житомирському гідропарку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бошаков яструб Коростень орнітолог Михальчук  
Матеріали по темі