Політика

Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох, тепер загальна кількість кандидатів у президенти – 28

1 лютого 2019, 19:05

Центральна виборча комісія 1 лютого зареєструвала двох кандидатів на пост президента України.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Комісія встановила відповідність поданих ними документів вимогам Закону України «Про вибори Президента України» та зареєструвала двох кандидатів на пост президента на чергових виборах 31 березня 2019 року:

Габера Миколу Олександровича, 1960 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, помічника-консультанта народного депутата України, члена Патріотичної партії України (ППУ), самовисування;

Дерев’янка Юрія Богдановича, 1973 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народного депутата України, голову підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, члена Політичної партії "Воля", суб’єкт висування – Політична партія "Воля".

«Таким чином, станом на 1 лютого 2019 року Комісія зареєструвала 28 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л., Насірова Р.М., Бойка Ю.А., Ляшка О.В., Корнацького А.О., Вілкула О.Ю., Тимошенко Ю.В.,Добродомова Д.Є.,Мороза О.О., Киву І.В., Кошулинського Р.В., Данилюка О.В., Таруту С.О., Смешка І.П., Богословську І.Г., Зеленського В.О., Габера М.О., Дерев’янка Ю.Б.», - інформує Центрвиборчком.

Нагадаємо, станом на 30 січня Центрвиборчкомом були офіційно зареєстровані 26 кандидатів в президенти:


Також 1 лютого ЦВК повідомила, що на офіційному сайті Центральної виборчої комісії з’явився новий блок «Громадянам України», де у формі «питання – відповідь» виборці зможуть ознайомитися з корисною для них інформацією щодо чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

«Зокрема, в цьому блоці вже розміщена інформація про те, як голосувати внутрішньо переміщеним особам та виборцям, виборча адреса яких відноситься до тимчасово окупованої території. Також громадяни України мають змогу дізнатися, як проголосувати не за зареєстрованим місцем проживання, тобто тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Окрім того, у виборців з’явилася можливість ознайомитися з переліком виборчих дільниць. Користувачі сайту відтепер в один клік знайдуть відповідь й на запитання, хто має можливість проголосувати на виборах Президента Україн », - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, до 3 лютого 2019 року включно дозволяється офіційне висунення кандидатів і подача документів для реєстрації, останній день реєстрації – 8 лютого. Передвиборну агітацію кандидат може проводити з наступного дня після його реєстрації і до 24:00 год. 29 березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК кандидат вибори президент  
Матеріали по темі