Влада

Житомирська облрада обіцяє видавати представникам громадськості перепустки на сесію «за наявності вільних місць»

5 лютого 2019, 12:54

В Житомирській обласній раді триває реєстрація громадськості для присутності та виступів на 22-й сесії обласної ради.

Про це 5 лютого повідомляє прес-служба облради.

«Представники громадськості, які бажають бути присутніми та виступити на сесії обласної ради, мають подати заявки на ім’я голови обласної ради для виготовлення тимчасової перепустки. Перепустки надаються за наявності вільних місць відповідно до Регламенту роботи Житомирської обласної ради 7 скликання», - йдеться у повідомленні.

Облрада нагадує, що відповідно ст. 9 Регламенту роботи Житомирської обласної ради громадяни можуть бути присутніми під час пленарного засідання за умови їх попередньої реєстрації у виконавчому апараті обласної ради. З метою забезпечення належних умов проведення сесії обласної ради та унеможливлення перешкоджання здійсненню депутатських повноважень, для зареєстрованих громадян надаються спеціально підготовлені місця в сесійній залі та на балконі.

«Заявку можна відправити на електронну адресу обласної ради:post@zt.gov.ua або принести особисто в каб. 115, майдан ім. С.П. Корольова,1. Прийом заявок та видача тимчасових перепусток відбуватиметься до 18 год. 6 лютого. Для представників засобів масової інформації - вхід вільний за наявності редакційного посвідчення», - наголошує обласна рада.

На позачерговій сесії обласної ради 7 лютого планують розглянути 39 питань.

Нагадаємо, на останню минулорічну сесію, яка проходила 18 грудня, видали представникам громадськості 29 перепусток.

Як повідомляв Житомир.info, 24 жовтня 2018 року голова облради Володимир Ширма та нардепи від області звернулися до керівництва ГУНП з повідомленням про намір окремих сил дестабілізувати ситуацію під час засідання чергової сесії облради. Цього ж дня Ширма заявив, що на сесію 25 жовтня вхід для активістів буде тільки за перепустками. Як запускали активістів та перевіряли перепустки в день проведення сесії - дивіться у сюжеті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада сесія перепустка активіст  
Матеріали по темі