Влада

У Житомирі за 83 млн грн з обласного дорожнього фонду хочуть відремонтувати Велику Бердичівську і ще три вулиці

6 лютого 2019, 10:25

Капітальний ремонт чотирьох житомирських вулиць збираються передати управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА.

Про це йдеться у проекті рішення виконкому «Про передачу функції замовника», опублікованому на сайті Житомирської міськради 6 лютого.

«Враховуючи великі об’єми шляхоремотних робіт по вулицях Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, з метою залучення коштів регіонального фонду (…) передати проектно-кошторисну документацію тафункції замовника на капітальний ремонт об’єктів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації згідно з додатком», - йдеться у проекті рішення.

У додатку – перелік чотирьох вулиць міста: вул. Велика Бердичівська (від майдану Соборного до бульвару Старого,) Кооперативна, Дачна і дорога Вересівський шлях від автодороги Київ-Чоп до вулиці Саєнка:


Чому ремонт вулиць передають облдержадміністрації, Житомир.info поцікавився у начальника управління комунального господарства Житомирської міськради Олександра Марцуна.

«Таке рішення пропонується у зв’язку з тим, що з територіального дорожнього фонду облдержадміністрації виділяється 83 мільйона гривень для ремонту доріг Житомира. Ми їм повинні передати проектно-кошторисну документацію, а вони виконують ці роботи. Ці кошти поки не передані, але є наш лист і попередня домовленість, що вони нам дають 83 млн на ремонт п’яти вулиць обласного центру. Це вулиця Сергія Параджанова, де вже ведуться роботи, дорога від села Вереси, яке увійшло до Житомирської міської ОТГ, і три вулиці з таблиці: Велика Бердичівська, Кооперативна і Дачна», - розповів Олександр Марцун.

Нагадаємо, капітальний ремонт на Параджанова, який фінансується з обласного дорожнього фонду, загалом триватиме 13 місяців.

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2019 житомирська КЕЧ просила визначити міськраду замовником будівництва переїзду через річку Довжик для будівництва військових казарм по проспекті Миру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт ОДА Марцун  
Матеріали по темі