Місто

На ремонти та будівництво у чотирьох житомирських школах з міського бюджету виділили 17,5 млн грн

8 лютого 2019, 11:45

Під час внесення змін до міського бюджету на 2019 рік 17 млн 450 тис. грн спрямували на чотири загальноосвітні заклади Житомира.

Таке рішення ухвалили на сесії міської ради 7 лютого.

Кошти розподіляються наступним чином:

2 млн 750 тис. грн – на капітальний ремонт покрівлі школи №6 та коригування проектно-кошторисної документації;

4 млн 500 тис. грн – на капітальний ремонт покрівлі будівлі гуманітарної гімназії №23;

7 млн грн – на завершення термосанації школи №14;

3 млн 200 тис. грн – на будівництво спортивної зали школи №10.

Перед «пакетним» голосування за цей розподіл, депутат Олександр Рибак (Об’єднання «Самопоміч») цікавився, чи вистачить виділених грошей, щоб завершити будівництво спортзалу в школі, чи не потрібно потім ще дофінансовувати цей об’єкт.

«Це залишок коштів відкорегованого проекту, тут уже розроблені нові фасади, внутрішнє оздоблення, сюди входить комп’ютерний клас, тренажерне обладнання, сюди тільки не ввійшли м’ячі, скакалки, обручі – інвентар», - пояснив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

В коментарі Житомир.info він уточнив, що у прибудові, де знаходиться спортзал, є ще 140 кв.м приміщень – роздягальні, кабінет вчителя фізкультури та комп’ютерний клас. В’ячеслав Глазунов також прокоментував виділення коштів на капітальні ремонти дахів.

«Проект по ремонту покрівлі школи №6 був вже давно розроблений, там шиферу 30 років. Крім того, після термосанації, коли утеплили стіни ватою товщиною 15 см, то там не вистачає даху, щоб не затікало на стіни. Є рекомендація депутатів, що по всіх школах, де проходить термосанація, треба комплексно підходити і міняти дахи. По школі №14 – це завершення термосанації і потім там також будуть робити дах. На гімназію №23 планували виділити 5 млн 200 тис.грн, але зняли 700 тис. грн, які планували на перекриття корпусу, який визнаний аварійним. Виділені 4,5 млн грн – це на новий корпус, їдальню і спортзал», - пояснив начальник УКБ.

Нагадаємо, термосанацію школи №14 за кошти НЕФКО виконувала фірма «Комунальник», яка зараз займається реконструкцією стадіону «Спартак».

Як повідомляв Житомир.info, в січні 2019 року управління капітального будівництва Житомирської міськради оголосило новий тендер на будівництво спортивної зали у школі №10: очікувана вартість закупівлі – 8 млн 866 тис. 151 грн, терміни виконання робіт – з 1 березня по 1 вересня 2019 року. Аукціон має відбутися 8 лютого.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія бюджет школа ремонт Глазунов УКБ  
Матеріали по темі