Місто

У Житомирі скличуть позачергову сесію, щоб виділити кошти на документацію з будівництва нового корпусу гімназії №23

13 February 2019, 14:44

Депутати Житомирської міської ради зберуться на позачергову сесію, щоб виділити кошти на проектну документацію щодо будівництва нового корпусу житомирської гімназії № 23, де обвалилася стеля.

Про це 13 лютого в соцмережі повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Вчора (12 лютого, ред.) відбулося засідання робочої групи, під час якого ухвалили рішення щодо будівництва нового корпусу гуманітарної гімназії №23. Найближчим часом будемо скликати позачергову сесію та вирішувати питання про виділення коштів на проектну документацію. До цього часу департамент містобудування і земельних відносин разом з головним архітектором підготують приблизні варіанти по ескізних проектах», - повідомив міський голова і висловив сподівання, що протягом двох років у центрі Житомира з’явиться ще одна сучасна школа.

Нагадаємо, 7 лютого 2019 мер створив робочу групу, яка підтримала пропозицію будівництва нового корпусу для гімназії № 23.

Як повідомляв Житомир.info, 24 січня 2019 року в Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета в одному з класів обвалилася стеля. 5 лютого Сергій Сухомлин розповів, що у влади є три варіанти, куди відселити 700 учнів гімназії. 6 лютого стало відомо, що на час ремонту аварійного корпусу учнів 8-11 класів тимчасово переселять в корпуси Житомирського державного університету імені Івана Франка.

У вересні 2018 року в Житомирі відкрили відремонтовану та осучаснену будівлю гімназії №3 на вулиці Грушевського, реконструкція та наповнення якої коштували бюджету 101,6 мільйона гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія гімназія №23 ремонт Сухомлин  
Матеріали по темі