Влада

Гройсман пообіцяв захистити ФОП і не дозволити «зробити шкоду маленьким підприємствам»

19 лютого 2019, 12:35

Всі ініціативи щодо ведення бізнесу в Україні, які висловлює нинішній Уряд, проходять широке громадське обговорення, при цьому інтереси малого та середнього бізнесу, а також сфер зростання – передусім ІТ – завжди захищаються і будуть захищені надалі.

Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі «Свободи слова», коментуючи ініціативу Міністерства соціальної політики щодо впорядкування правил використання деяких інструментів спрощення оподаткування, направлених на підтримку передусім малого бізнесу та фізичних осіб-підприємців – інформує 19 лютого прес-служба Кабміну.

«Система ФОП створена для малого бізнесу – і її будемо захищати. Зараз було б правильно сісти за стіл обговорення... Я ніколи не дозволю зробити шкоду маленьким підприємствам в Україні», - сказав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики пропонує заборонити використовувати цивільні відносини між компанією та фізичною особою–підприємцем замість найму такої особи на роботу. Відповідний проект закону Мінсоцполітики опублікувало на своєму сайті на початку лютого.

У чому суть змін, що думають про це в Мінсоцполітики, і як оцінюють зміни юристи й бізнес – читайте в матеріалі «Української правди».

Як повідомляв Житомир.info, 5 вересня 2018 Уряд видав розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» і вже через місяць ДФС спільно з Держпраці активізувала раптові перевірки роботодавців для виявлення неоформлених працівників. Лише в жовтні 2018 року в Житомирській області офіційно працевлаштували 16 тисяч 623 найманих працівників, що у 2,2 рази більше, ніж було у серпні цього ж року. З 1 січня 2019 року в Україні підвищено відповідальність за нелегальні трудові відносини – до 125 тис. 190 грн штрафу за кожного неоформленого працівника.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гройсман ФОП ІТ робота  
Матеріали по темі