Місто

​У комунальному підприємстві протестували перші виготовлені «картки житомирянина»

22 February 2019, 13:28

"Карта житомирянина" вже на фінальному етапі випуску.

Про це на своїй сторінці у соцмережі 22 лютого повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет, опублікувавши відео тестування "картки житомирянина" у громадському транспорті.

«Практично на фінальному етапі випуск Картка Житомирянина. На відео командою symboltransport.com проводиться фінальне тестування перших виготовлених карток. Зовсім скоро їх можна буде отримати у відділеннях Ощадбанку і скористатись у транспорті Житомира», - написав у соцмережі Іван Фурлет.

Відео Івана Фурлета з соцмережі

Нагадаємо, в інтерв’ю Житомир.info в лютому 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив про перемовини з «Ощадбанком» щодо виготовленні двохчипових карток для пільговиків, на які щомісяця буде зараховуватися певна кількість поїздок (мова йшла про 40), а невикористані в кінці місяця будуть списуватися.

У вересні 2018 року директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет розповів Житомир.info багато цікавого про «карту житомирянина», валідатори та GPS-трекери.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2018 року заступник міського голови Дмитро Ткачук розповів про те, що вже з нового 2019 року житомирські пільговики зможуть отримати для проїзду «картку житомирянина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карта житомирянина транспорт Фурлет проїзд  
Матеріали по темі