Влада

Житомирянка домоглася повернення 6 тис. грн за телефон, який не працював після гарантійного ремонту

5 березня 2019, 11:30

Завдяки втручанню Держпродспоживслужби в Житомирській області споживач домігся повернення вартості телефону Sony, який ремонтували по гарантії і не усунули недолік.

Про це 5 березня повідомив сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«До Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області надійшло звернення споживача щодо недоліку в мобільному телефоні, який суб’єктом господарювання після ремонту не усунуто. У зв’язку з цим звернення споживача бцло направлено для надання погодження Мінекономрозвитку на проведення позапланового заходу зі здійснення державного контролю. При надходженні погодження Головним управлінням проведено позапланову перевірку дотримання законодавства про захист прав споживачів у юридичної особи. Перевіркою встановлено, що суб’єктом господарювання за телефон «Sony Xperia Z5» повернуто споживачу кошти в сумі 5999 гривень», - інформує сайт.

У прес-службі ГУ Держпродспоживслужби в області Житомир.info розповіли, що випадок мав місце в Житомирі. Споживачка повернула телефон суб’єкту господарювання для гарантійного ремонту, однак в ході кількох гарантійних ремонтів недолік (на кшталт самовільного вимикання) не був усунутий, після чого вона звернулася до управління Держпродспоживслужби і дочекалася перевірки закладу та повернення коштів.

«Факт повернення коштів підтверджено відповідними документами, зокрема, листом споживача, що претензій та вимог до суб’єкта не має, та письмовими поясненнями юридичної особи», - резюмує прес-служба.

Нагадаємо, в березні 2018 року житомирянка через управління Держпродспоживслужби домоглася гарантійного ремонту телевізора за 20 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 Держпродспоживслужба у Житомирській області на 17 тис. грн оштрафувала підприємця, який торгує телефонами, а житель Житомира звернувся до Держпродспоживслужби після того, як у сервісному центрі відмовилися зробити гарантійний ремонт його мобільного телефону Samsung J1.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держпродспоживслужба телефон  
Матеріали по темі